Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Shitës/e (5)

Plus Paints
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

“Ndermarrja N.T.P. "Plus" me lokacion ne Konjuh-Lipjan hap konkurs per vende te lira te punes

Shites/e per pikat e shitjes ne Prishtine, Prizren, Ferizaj (5 pozita)

Kerkohet te jene te pergjegjshem ne pune, por nuk kerkohet pervoja e punes, sepse ne mbajm trajnim per te gjithe punetoret ne firmen tone.

Orari i punes: E hëne - E shtune ; 8:00-17:00h

CV-te e kompletuara te dergohen ne email adresen info@pluspaints.com deri me 25 Gusht 2022

Email: info@pluspaints.com

Web: www.pluspaints.com

Fb: https://m.facebook.com/pluspaintss/

Shikime 3,583
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 25/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management