Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Arkatare, Sektorist/e

Euro Market
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Euro Market hap konkurs per dy pozita te lira te punes:

Arkatare

Sektorist/e

Kriteret e punesimit per pozitat ne market :
  • Te kete te perfunduar shkollen e mesme,
  • Pervoje relevante e punes ne fusha te ngjashme (perparesi),
  • Interesim ekipor dhe individual ne pune,
  • Perkushtim dhe etik ne pune
Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV ne: 
Euromarket.fr@gmail.com
Fatonmuharremi0@gmail.com
+383(0) 45 / 903-843 ose te lajmerohen ne pikat e EuroMarket Ferizaj.

Shikime 4,756
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 08/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management