Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Kamarier/e (2), Goter/e

Lulu's Coffee and Wine
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Lulu's Coffee and Wine shpall konkurs pune per:

Kamarier/e - (2)

Goter/e - (1)

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Shërbimi i ushqimeve dhe pijeve të ndryshme;
  • Rregullimi dhe mirëmbajtja e lokalit;
  • Mikpritja e klientëve;
  • I/e përgjegjshëm, komunikues dhe bashkëpunues.

Kualifikimet profesionale:

  • Përvoja e dëshmuar në gastronomi.

Të gjithë të interesuarit mund të lajmërohen në numrin e telefonit 044 931 077

Shikime 1,098
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 08/09/22 (23 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management