Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mattise Patisserie per te gjitha pikat e saj (Agim Ramadani, Sheshi Zahir Pajaziti, Albi Mall, Rruga B, Abi Çarshia, Ulpiane, Plazza Park, Central Park) shpalle konkurs pune per:

Menaxher/e

Kamarier/e

Shankist/e

Gotalares/e

Ndihmes/e Kuzhinier/e

Enelares/e

Te gjithe ata/ato qe kane vullnet dhe dashuri per punen te aplikojne duke telefonuar ne numrin e telefonit: +383 49 119 119 (WhatsApp dhe Viber)

 

Shikime 4,198
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 26/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management