Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Aplikoni duke derguar CV-ne dhe dokumentet percjellese ne email adresen: hr@albicenter.com

Shikime 4,696
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management