Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Konkurs

Semitronix Hotel Prishtina Shpallë Konkurs për këto Pozita ( Recepsionist/e ,Kamarier/e, Shankist/e )

3 Kamarier/e

Dëshira dhe entuziasmi për punë
Te jetë fleksibil dhe i përshtashëm për punë ekipore.

2 Shankist/e

Dëshira dhe entuziasmi për punë
Te jetë fleksibil dhe i përshtashëm për punë ekipore.

Semitronix Hotel Prishtina ofron:

  • Pagë Dinjitoze ,
  • Ambient të përshatshëm pune,
  • Orar fleksibil ,
  • Kushte të mira pune.

Konkursi ka afat prej 08.08.2022-22.08.2022

Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në e-mail : info@hotel-semitronix.com .
Kontakt +383 49 740 222
WEB:
www.hotel-semitronix.com

Shikime 2,875
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 22/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management