Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Infinitt hap konkurs për:

  • Agjent në teren

Detyrat dhe Pergjegjësitë:

  • Shpërndarja e mallrave në teren
  • Të ketë përvoje pune së paku 6 muaj 
  • Të ketë patent shofer
Kandidatët e interesuar për aplikim mund të aplikojnë në email:
infinitt.shpk@gmail.com
 

Shikime 5,270
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 07/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management