Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Inkurajojme te rinjte, te cilet deshirojne te fillojne karrieren e tyre ne fushen e aviacionit dhe turizmit, qe CV-të e tyre (bashkangjitur fotografinë), t`i dërgojne me email në adresen tone elektronike: kontakt@airprishtina.com 

Vetëm kandidatët që hyjnë në listën e ngushtë do të kontaktohen! 

08.08.2022, Fushë Kosovë, RKS

Shikime 8,431
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management