Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Parles tu français?
Si oui alors…
Ne po kerkojmë dikënd si Ti 

Agjent në Gjuhën Frënge!

Kompania jone, si pjese e trendit te rritjes se kapaciteteve konkuruese ne treg, po kerkon persona me super energji pozitive t’i bashkohen rrugetimit tone drejt suksesit!

Cka ne ofrojme:

-Page baze,
-Sigurim shendetsor
-Vikende te lira,
-Trajnime te rregullta,
- Ambient super shoqeror

Cka ju duhet te ofroni:

-Shkathtesi ne komunikim
-Pervoja ne shitje perben avantazh
-Nivel I rrjedhshem I gjuhes Frenge
-Energji poztive dhe kreativitet 

Nese mendoni se I plotesoni kushtet, krejt qka duhet te beni eshte te na kontaktoni ne +383 49 365 160 ose dergoni CV ne hr.ot.capital@gmail.com

Eja dhe behu pjese e rrugetimit, ne po te presim edhe ty te rritemi se bashku

OT Capital team

Shikime 1,999
Kategoria Telekomunikim
Skadon 04/09/22 (19 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management