Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Artdesign’Neki që 28 vite është ngritur si biznes familjar duke operuar në tregun tonë suksesshëm në prodhimin e enterierit: kuzhinave, dhomave të gjumit, hapsirave punuese zyreve, lokaleve etj.
Në vazhdimësi të zgjerimit dhe nevojave operuese pranojmë tre puntorë në sektorin e makinerisë së prodhimit:

Të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të bëhen pjesë e Artdesign, ftohen që të aplikojnë në konkursin e mëposhtëm.

- Artdesign hap konkurs pune për 3 pozita në Prishtinë.

1. Ndihmës operues në sharrë
2. Ndihmës në sektorin e maqinerisë për ABS (kantimit)
3. Puntorë në bartje.

Nga kandidatët kërkohet:

  • Përvojë pune si operator i makinerisë
  • Të jetë fleksibil dhe i përshtatshëm për punë në grup
  • Motivim për punë
  • Përkushtim dhe etikë në punë

Konkursi mbetët i hapur deri me 31.08.2022

Lokacioni:Matiqan, Rr.Lugmiri (përballë fushës së futbollit), Prishtinë

Dërgoni CV-n tuaj në email adresën: info@artdesignks.com ose kontaktoni në numrin e telefonit 048 600 005 /Viber/WhatsApp

 

Shikime 4,064
Kategoria Prodhim
Skadon 31/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management