Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kerkojme punetor ne keto kategori:

  • Agjente e shitjes 5 (F)
  • Shperndares malli 5 (F/M)
  • Punetor ne fabrik 5 (M)
  • Depoist 2 (F/M)

Info bazike :

  • Full time (Punë me orar të plot)
  • Shtune/Diele PUSHIM.
  • Për 2 pozitat e para është e nevojitur Patent shoferi dhe mosha +20 vjet

Të interesuarit duhet të marrin pjes në intervist këtu:
Intervista mbahet cdo dite pune prej ores 9:00 deri oren 17:00

Numer kontakti:
049340000
049761601

Lokacioni:

Zona Industriale Fushë Kosovë (Miradi e poshtme) 

https://goo.gl/maps/DfyekjXPtYGRNDRo9


INFO për kompaninë tonë (City.Sa)

Kompani 21 vjeçare me më shumë se 1500 artikuj

Merremi me prodhime vendore me më shumë se 1200 produkte vendore të ndryshme 

https://www.instagram.com/bravogroup_official/?hl=en

Shikime 1,713
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 02/09/22 (25 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management