Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Asistent/e të Shitjes (6), Merchandisers (2), Depoist

Axiom
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Aplikoni duke derguar CV duke permendur lokacionin dhe poziten ne email: jobs@axiom-ks.com

Shikime 4,301
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 28/08/22 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management