Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Extrafish shpallë konkurs pune për pozitat:
  • Shankiste
  • Kamarier/e
  • Ndihmës kuzhinier/e
  • Shef Depoist
Extrafish ju siguron nje ambient te mire pune dhe kushte te mira pagese. Te interesuarit te dergojn CV ne email adresen: extrafishks@gmail.com ose te kontaktojnë ne numrat: 044/ 601 605 ose 049/ 601 605.
Adresa:
Qyteza PEJTON
Prishtine

Shikime 2,113
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 28/08/22 (20 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management