Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Brendi Vlora & Kaltrina tashme i njohur edhe nderkombetarisht, vazhdon te krijoje vlere ne industrine e modes!

Strategjia jone e punes na udhezon te kerkojme bashkpuntore kreativ, te dashur dhe qe ka energji pozitive per te mesuar dhe per te dhene  kontribut ne kampanjat e marketingut(dixhital/tradicional).

Pozita: Asistent/e Marketingu ( x3)

Paga: 450€ - 600€

Detyrat dhe pergjegjesite

 • Hulumtimin dhe analizimin e aktiviteteve  qe ndodhin ne industrine modes ne nivel rajonal & nderkombetar
 • Te kontribuoj ne projektet qe aprovohen nga menaxheri i departamentit
 • Te krijoj permbajtje kreative dhe relevante me produktin ose qellimin e kampanjes

Kualifikimet:

 • Te kete diplome fakulteti ne njerin nga keto drejtime: Marketing, Arte te bukura, Dizajn mode (Perparesi)
 • Pervoje pune ne marketing te orientuar ne tregun nderkombetar
 • Njohja e gjuhes Angleze (Obligative)
 • Te kete pervoje pune ne industrine e modes
 • Te njohe si funksionojne rrjetet sociale
 • Te jete ne gjendje te punoje i pavarur dhe ne grup

Ne ofrojme

 • Mundesi reale te avancimit ne karriere
 • Ambient pune dinamik
Menyra e aplikimit:
Kandidati/ja e perzgjedhur do te behet pjese e familjes se madhe te modes, duke pasur mundesine e te mesuarit dhe avancuarit ne karriere ne nje ambient miqesor dhe kreativ.
Te interesuarit per kete pozite luten qe CV-te e tyre t'i dergojne ne email adresen: vlorakaltrinahr@gmail.com

Shikime 3,362
Kategoria Marketing, Reklamim & PR
Skadon 17/08/22 (1 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management