Komuna e Gjakovës
Drejtorë dhe Zv. Drejtorë të shkollave
Shpërndaje
Shikime 359
Kategoria Edukim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob is the largest local network certified by Bureao Veritas with ISO 9001:2015
for Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC