Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Relux SH.P.K. është kompani prodhuese e ngjyrave, fasadave dhe shumë materialeve tjera, me lokcaion në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj km 6.Relux SH.P.K. shpall konkurs pune për poziten:

Agjent/e i/e shitjes

Kriteret:

Arsim i lartë;
Përvojë në shitje;
Patentë shoferi i kategorisë B;
Kuptimi i thellë i produkteve të kompanisë dhe pozicionit të saj në industri;
Komunikativ dhe energjetik;

Ne ofrojmë:

Vend të sigurt pune;
Sigurim shëndetësor;
Pushim të rregullt vjetor;
Shujtë ditore;
Transport të organizuar;
Pagë bazë + bonuset

Për të aplikuar dërgo CV-në në hr@relux-ks.eu ose na kontakto në numrin 048 200 205.

Shikime 3,978
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/08/22 (8 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management