Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Pasta Fasta hap konkurs për Delivery Guy

Pergjegjesite :
  • Shperndarje e porosive me skuter dhe veture.
  • Korrektesi dhe shkathtesi gjate orarit te punes.
  • Miresjellje me klientet.
  • Mirembajtje e mjeteve dhe vendit te punes.
Orari paradite , pasdite. 
Nje dite e javes pushim.
Me kontrate pune.
Paga 360€.
 
Per aplikim ne numrin +383 49 531 558.

Shikime 2,988
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 24/08/22 (16 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management