Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Arkatare

Butrinti Group
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Butrinti Group hap konkurs për:

  • Arkatare

Kriteret:

  • Te jete e moshes 23-35 vjec.
  • Te kete arsim te larte ne Degen Ekomonik (preferohet Finance).
  • Preferohet te kete nje eksperience si arkatare
  • Te kete aftesi shume te mira komunikuese
  • Te njohe programet baze ne perdorimin e kompjuterit

Përfitimet tuaja

  • Trajnim dhe integrim intensiv dhe profesional
  • Vend pune modern dhe të sigurte
  • Pagë mbi mesatare dhe të rregullt
  • Zhvillim dhe rritje profesionale të karrierës tuaj

 Dërgoni CV tuaja dhe dokumentet mbështetëse në emailin: butrintishpk@hotmail.com

Shikime 5,212
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 20/08/22 (4 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management