Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Konkurs I hapur per:

Kuzhinier/e

Lokacioni: Shkabaj

Detyrat dhe pergjegjesite:

 • Aftesi te mira komunikimi.
 • Aftesi te mira prezantuese te sherbimeve dhe produkteve.
 • Rrespektimi I rregullave ne pune.
 • Pervoje e domosdoshme, sipas vendit te punes.
 • Ruajtja e raporteve kolegiale, departmentet dhe sektore te tjera te kompanise.

Kualifikimet dhe kriteret e nevojshme:

 • Te jete I besushem dhe I drejte.
 • Te jete I gatshem te punoje ne group dhe individualisht
 • Te jete fleksibil dhe I pershtatshem per te punuar ne orar te ndryshem.
 • Aftesi per te punar nen presionin e kohes.
 • Preferohet shkollimi I larte.
 • Pervoj pune, minimum 2 vjet.

Aplikimi duhet te behet vetem online duker derguar:

Cv-ne tuaj me foto permes e-mail, adreses: hr@euroshell-ks.com

Ne subject le te shenohet pozita per te cilin aplikoni.

Informata shtese prej ores 8:00-17:00 tel: +38649940014

Shikime 3,779
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 20/08/22 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management