Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Punëtore në prodhim te brumërave (3), Shitëse (3)

Mama Mantia
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mama Mantia shpalle konkurs per: 

 Punëtore ne prodhim te brumerave (3)

Kualifikimet: 

  • Te kete pasion ne punen me brumera
  • Pervoje pune ne kete sektor

Shitëse (3)

  • Ofrimi dhe prezantimi i produkteve
  • Shërbimi i klientëve
  • Përgatitja e produkteve për shitje    
Menyra e aplikimit:
Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit 049/ 631-638 apo mund te dergojne CV ne e-mailin tone: info@mamamantia.com
 
Vendi i punes: Prishtine

Shikime 6,140
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 19/08/22 (3 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management