Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

“AgroKor” sh.p.k. Shkabaj,shpall:

Konkurs për vende të lira pune

1.Punëtor në sektorin e prodhimit  ( 2 )

2.Depoist – vozitës piruneri  ( 1 )

Orari i plotë.

Nr. kontaktues – 045-321-271.

CV, dokumente të tjera dhe foto të dërgohen në email: Burimenjerzore@agrokor-ks.com

Apo të paraqiten në zyret tona në Shkabaj.

Data e fundit për aplikim 19.08.2022.

Përshkrimi i punës:  

  • Kryerja e punëve të ndryshme në sektorët përkatës.

Shikime 6,339
Kategoria Prodhim
Skadon 18/08/22 (2 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management