Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Telefoniste për Delivery

Pasta Fasta
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

TELEFONISTE PER DELIVERY

Pergjegjesite:

  • Te organizoje deliveryn permes thirrjeve te klienteve.
  • Te kete miresjellje me klientet.
  • Shkathtesi dhe fleksibilitet gjate orarit te punes.
  • Te dije adresat dhe lokacionet.
  • Mirembajtje e vendit te punes.

Orari paradite, mesndrrim dhe pasdite.

Nje dite te javes pushim.

Me kontrate pune.

Paga fillestare 350€.

Per aplikim ne numrin:  +38349 531 558.

Shikime 5,607
Kategoria Telekomunikim
Skadon 17/08/22 (9 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management