Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pozita : Shitës / Shitëse

Lokacioni : Fushë Kosove ( Avior Mall )

Afati i konkursit : 19.07.2022   -   07.08.2022

Kualifikimi i nevojshëm :

  • Aftësi komunikuese, iniciative
  • Fleksibil në punë ekipore
  • Njohja e ndonjëres prej gjuheve te huaja konsiderohet perparesi
  • Kualifikimi universitar konsiderohet përparësi
Email: madamecocoalbi@hotmail.com
Nr tel: +383 49-648-100
 

 

Shikime 4,340
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 07/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management