Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Shitës/e në Pikë  

Kriteret:

  • Personi duhet të jetë komunikativ;
  • Të ketë aftësi të kuptojë nevojën dhe kërkesat e klientit;
  • Të jetë fleksibil me orarin e punës.
  • Preferohet të ketë të përfunduar së paku shkollimin e mesëm

Kushtet që ofron Kompania janë : 

  • Paga fikse të volitshme
  • Vend të sigurtë të punes ( Me kontratë pune afatgjate ) 
  • Ambient të rehatshëm pune dhe komod në Prishtine

Apliko duke dërguar CV në : info@hox-ks.com 

ose na kontaktoni në : +383 45 13 13 13

Shikime 4,536
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 17/08/22 (9 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management