Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
ELITE BEAUTY

Ofron vende pune në këto lami
  • Manikyriste 
  • Pedikyriste

Detyrat dhe Përgjegjësitë :

  • Të kenë përvoje pune dhe një komunikim te mire me klientë
  • Ndihmëse për Parukeri 

Recepsioniste 

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
  • Gjuha angleze e domosdoshme,
  • Komunikimi me klientë te jete shume i mire
  • Pagesa me rrogë
Per te gjithë të interesuarit të na kontaktojnë në numrin e telefonit 049 226 141

KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management