Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shitëse (3)

Natre
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
NATRE shpall konkurs pune per 3 Vende te lira (Shitese F). Kerkohet qe kandidatet te ken pervoje. Mosha nga 18- 35 vjec!

Kriteret:

  • Personi duhet të jetë komunikativ;
  • Të ketë aftësi të kuptojë nevojën dhe kërkesat e klientit;
  • Të jetë fleksibil me orarin e punës.
  • Preferohet të ketë të përfunduar së paku shkollimin e mesëm
Kushtet që ofron Kompania janë : 
  • Paga fikse të volitshme
  • Vend të sigurtë të punes ( Me kontratë pune afatgjate ) 
  • Ambient të rehatshëm pune dhe komod ne qender te Prishtines
Të interesuarit mund ta na kontaktojne ne: 044 185 469
 
 

Shikime 6,056
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 14/08/22 (6 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management