Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Depoist (2), Shofer (2)

Autopasion
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Autopasion Shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e Autopjesë, Goma, Vajra dhe Bateri me brendet më të mëdha europiane. Operojmë në Kosovë dhe Shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet.

Autopasion Shpk shpallë 4 vende të lira Pune:

POZITA:  

 • DEPOIST – 2 VENDE
 • SHOFER – 2 VENDE

Kualifikimet e kërkuara: 

 • Të ketë të përfunduar shkollën e mesme
 • Të ketë përvojë në pozitën përkatëse;
 • Të ketë integritet personal;
 • Aftësi që t’i përshtatet dinamikës dhe mënyrës së punës;
 • Shkathtësi komunikuese;
 • I gatshëm që të punoj si pjesë e ekipit;
 • I gatshëm të punoj nën presion të punës;
 • Të jetë fleksibil;
 • Të jetë banor i qytetit të Prishtinës
 • Mosha e pranueshme nën moshën 30 vjeçare;

Ofrohet: 
Kushte të mira pune si dhe kontratë afatgjate.

Vërejtje: CV-të dërgohën përmes e-mail adreses: apliko@hotmail.com

Pranohen vetëm CV-të me Foto dhe aplikantët që shkruajnë pozitën në “subject”

Shikime 6,762
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 13/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management