Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Agjent i Shitjes

Agrotek
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania Agrotek Alb, dega Kosovë kerkon punonjes per shitje malli (agjent shites) per shperndarjen produkteve te pulave te Fresketa (shitje dere me dere).

Depo e shperndarjes gjendet ne Fushë Kosovë (prane IPKO-s).

Personi duhet te plotesoje keto kushte:

  • Te dije te perdore mjetin dhe leje drejtimi te tipit B.
  • Te mund te bej faturat e shitjes se mallit.
  • Te jete korrekt ne pune.
  • Te kete komunikim te mire me klientet dhe koleget
  • Te jete ne moshen 25-45 vjeç
  • Te jete me banim ne Fushe Kosovë ose ne afersi.
  • Preferohet te kete eksperience mbi 2-3 vjecare.

Te interesuarit te dergojne CV ne WhatsApp ne numrin: +355692020718 ose ne adresen e email: financatiktik@gmail.com

Shikime 4,596
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 17/08/22 (9 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management