Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Agjent/e të Shitjes (2) Gjuhë Suedeze

EA NORDIC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

EA Nordic Sales SH.P.K

Kërkojmë 2 Agjent të Shitjes ne gjuhë suedeze ne Prishtinë

Ofrojmë

  • Page fikse + provizione/bonuse
  • Kontratë sipas ligjit te punës
  • Trajnime
  • Korrektësi
  • Ambient miqësore

Orarin 09:00 – 16:00 (e Shtunë dhe e Diela pushim)

Aplikuesit duhet te flasin gjuhën suedeze rrjedhshëm.Per aplikim na kontaktoni ne email: info@eanordic.se

 

Shikime 6,680
Kategoria Telekomunikim
Skadon 11/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management