Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania “PUNTO SHPK” me seli ne Prishtine (magjistralja Prishtine – Fushe Kosove, KM 1), e specializuar ne shitjen e inventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura ne kete lemi, shpalle konkurs per keto pozita:

Shites/e ne showroom

 Kualifikimet

  • Diplome universiteti apo ne vijim te studimeve
  • Njohje e punes me kompjuter (MS Office)
  • Eksperience ne pune (e preferushme)
  • Komunikativ/e dhe i/e gatshem per pune ne ekipe
  • Patent shofer te kategorise B

Monter


Kualifikimet dhe detyrat

  • Patent shofer te kategorise B
  • Montim dhe liferim te mobileve per konsumator
  • Detyra tjera qe percaktohen nga menaxhmenti

Te gjithe te interesuarit, te dergojne CV-ne ne emailin info@punto-rks.com apo ta sjellin ne showroom-in tone ne Magjistralja Prishtine – Fushe Kosove, km 1.

Shikime 7,634
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 10/08/22 (2 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management