Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Promotere

6D Cinema
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Kompania: Galaxy&6Stars
Aktiviteti: CINEMA 6D
Vendi i punës: CINEMA 6D

Hap konkurs për:
  • Promotere (F)
Mosha: 18-25
Qyteti: Prishtine
 
Të interesuarit për aplikim mund të kontaktojnë ne numrin e telefonit : 044 636 686 

Shikime 7,421
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 06/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management