Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Shitës/e

Unikos shpk
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KOPMANIA UNIKOS SH.P.K. në Pejë e cila merret me shitjen dhe distribuimin e produkteve elektrike dhe ndriçimit shpall konkurs për pozitën pune:

Shitës/e

KRITERET E PUNES:

  • Shkolla e mesme obligative
  • Mosha e preferuar 25 - 35 vjeqar/e
  • Patent shoferi (kategoria B)

Preferohet njohja e gjuhës:
Boshnjake

Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në, në email: unikos.ks@gmail.com ose të lajmërohen direkt në lokalin tonë.

Lokacioni: Zona Industriale m9, te rrethi i ETC - se, numër kontaktues: 049 403 281

Shikime 6,489
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 11/08/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management