Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shitës

Interplast Group
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Shitës

Detyrat dhe përgjegjësitë :

- Spjegon karakteristikat teknike në detaje të produktit.
- Demonstron produktin dhe ndihmon klientët rreth përzgjedhjes së produkteve sipas nevojave të klientit.
- Përcjell inventarin për t'u siguruar që produkti është në stok.
- Kryen pagesat me para të gatshme dhe kartela bankare.

Kualifikimet

- Shkolla e mesme.
- Përvojë pune në shitje
- Shkathtësi të shkëlqyera komunikuese.
- Pantent Shofer të kategorisë B
- Njohuri të përgjithshme të paisjeve elektro- shtëpiake.

Mënyra e aplikimit!
Aplikimi bëhet vetëm në mënyrë elektronike dërguar CV-në përmes emailit: rinor@interplast-group.com Ose në numër të telefonit 049 577 757

Konkursi mbetet i hapur deri me datën 30.07.2022

Lokacioni: Prizren

Shikime 7,775
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 30/07/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management