Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Asistent/e e Shitjes në Butik

Albi Group
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

hr@albicenter.com

Shikime 5,207
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 15/07/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management