Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

SH.P.K.YLLI PASHTRIKU eshte kompani me pervoje shumevjeqare ne industrine e lengjeve dhe hotelerise.

Per arsye te zgjerimit te rrjetit,  te gjithe te interesuarat qe duan te jene pjese e stafit tone ,ftohen te aplikojne per pozitat e hapura

  • 4 AGJENTE SHITJES (FEMRA) PER PRISHTINE
  • 4 AGJENTE SHITJES (FEMRA) PER GJAKOVE
  • 1 DEPOIST PER PRISHTINË

PAGA FILLESTARE 400.00 EURO

DISA NGA DETYRAT KRYESORE PER POZITEN AGJENTE:

-Ruan kliente ekzistues dhe gjen kliente te ri

-Zgjeron rrjetin dhe distribuimin e produkteve

KUALIFIKIMET 

-PATENT SHOFER KATEGORIA B,

-TI PERSHTATET ORARIT TE PUNES

-TE JETE E GATSHEM PER PUNE EKIPORE

PER POZITEN DEPOIST DUHET TE KETE PATENT SHOFER KATEGORIA C

HOTEL PASHTRIKU NE GJAKOVE

Hap konkurs: 

  • 2 Mirembajtese
  • 1 Shtepiak ose mirembajtes hotelit
  • 2 Kamarier/e
  • 1 Shankiste
  • 1 Recepcioniste

Cv e juaja mund ti dergoni ne email adress: ylli_pashtriku@hotmail.com apo te kontaktoni permes nr.tel ose viber +38343833320 : +38349507555

Shikime 10,119
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 27/07/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Gjakovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management