Tregu Group
Sektorist, Arkatare, Ndihmës Kuzhinier
Shpërndaje
	 	 

Konkurs Punësimi:

Tregu Group kërkon të zgjerojë familjen e saj duke shpallur konkurs pune për këto pozita:

-Sektorist, Arkatare, Ndihmës Kuzhinier.

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përvojë pune të shitjes me pakicë.
  • Përgjegjësi për sektorin e caktuar.
  • Aftësi të mira komunimkimi.
  • Ambicie dhe motivim.

Apliko për tu bërë pjesë e një vendi të ngrohtë me kushte të mira pune.

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet  të aplikojnë permes:
Web: www.tregugroup.com
apo e-mailit: info@tregugroup.com
apo ta dergoni CV-në numrin Viber: +383 49 933 576

Ju mirëpresim!

 

TAGS: Tregu GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 5254
Kategoria Të tjera
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US