Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Shankist, Pastruese

Tiffany National Restaurant
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restauranti Tiffany National Restaurant shpallë konkurs për pozitën:

  • Shankist 
  • Pastruese apo mirembajtese

Kandidatët preferohet të kenë përvojë pune adekuate si dhe aftësi të mira komunikimi. 

Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit: +38344350550

Shikime 6,884
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 27/07/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management