Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Sektorist/e (3)

A&E Collection
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

A&E Collection është biznes që merret me shitje të textilit me shumicë.

A&E Collection hap konkurs për:

Sektoriste (3)

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Kandidatët duhet të kenë përvoje pune
  • Të kenë përvoje pune
  • Të kenë komunikim të mirë dhe aftësi të shkëlqyeshme për shitje te mallit.
  • Mosha e preferuar 18 - 35 vjeq

Të interesuarit për aplikim ju lutem të merrni formularin në objektin e A&E COLLECTION

Numri kontaktues: 045-240-160

INSTAGRAM : AE_COLLECTION_WHOLESALE

Shikime 8,244
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 27/07/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management