Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Promotere (10)

Numan Holding
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

N&H DIRECT SALES- MARKETING DIVIZION shpall konkurs për:
                                 PROMOTERE (10 VAJZA)

Përgjegjësitë:

Aftësitë e kërkuara:

Të ketë pervojë pune e preferuar por jo obligative
Të jetë e sjellshme dhe vetë inicuese.
Mosha e preferuar është nga 16-30 vite
Të ketë njohuri në komunikim dhe shkathtësi në prezentim dhe shitje.

Benefitet e punëmarrësit:

Kontratë pune afatgjate dhe lajmërim i menjëhershëm si punëtore me kontratë pune.
Punë stabile, me orar të njëjtë dhe atraktiv.
Mundësi me dy orare paradite dhe mbasdite, ashtu si ju konvenon juve.

Të gjithë të interesuarat të kontaktojnë në numrin e telefonit në viber: 048818187 deri në ora 18.00 dhe jo më vonë.
Apo mund të dërgoni CV-në me foto në email: numanholding@gmail.com

Shikime 634
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 27/07/22 (28 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management