Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

DEFACTO retail                                                     Lokacioni Prizren

Rreth nesh:

Defacto retail një kompani e madhe ku shiten një koleksion i gjerë i veshjeve për femra,meshkujë dhe fëmijë. Përveç veshjeve shiten edhe këpucë,aksesorë të brendshme e të tjera. Defacto retail operon në shtetin e Kosovës që nga viti 2015 në qytetet si: Prishtina  dhe Prizreni.

Ne si kompani po kërkojm profesionalist që të na ndihmojn të arrijmë një punë sa më të suksesshme.

Defacto retail po kërkon të punsojë:

  • Depoist (1 pozitë).

Kualifikimet për pozitën Depoist:

  • Njohuri kompjuterike (M.s Office etj),
  • Të jetë i/e gatshme për punën nën presion,
  • Njohuri të gjuhes angleze,
  • Njohuri kompjuterike,
  • Organizativ I shkathët për punën në depo,
  • Përvojë pune (obligative).

Të gjithë të interesuarit mund të dergojnë Cv-të e tyre në emailin tone ose te paraqiten ne lokalin tone në qendrën tregtare GALERIA SHOOPING MALL (PRIZREN):

ks02@unitex-station.com

 

Shikime 7,354
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 24/07/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management