Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

MINNA është kompani lidere në industrinë e modes, më saktësisht në dizajnimin dhe prodhimin e veshjeve ekskluzive. Aktualisht, MINNA është duke zgjeruar ambientet dhe biznesin, prandaj na duhen edhe njerëz të rinjë, të motivuar dhe të gatshëm për të vazhduar rrugëtimin së bashku.

MINNA Fashion hap konkurs për pozitën:

  • Customer Service/ Kujdesi ndaj klientit

Pozita në fjale, ka për qëllim ti ndihmojnë klientët rreth pyetjeve dhe ankesave, si dhe të informojnë rreth produkteve dhe shërbimeve, marrin porosi dhe procesojne kthimet. Kjo pozite ushtrohet në zyret e kompanisë, në një ambient motivues dhe pozitiv.

Kriteret për punësim:

-Gjuha angleze
-Përvoja e punës 
-Komunikative dhe e gatshme per pune ekipore
-Fleksibile ne orarin e punes

Lokacioni: Prishtinë (Cagllavice, Magjistralja  Prishtine-Ferizaj KM5)

Apliko permes email minnafashionhr@gmail.com(në subject: sheno poziten per te cilen aplikon).

 

Shikime 7,584
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/07/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management