Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Gezimi Sh.p.k shpall konkurs për:

Arkitekte

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Të ketë njohuri për Archicad
  • Të ketë njohuri për Autocad
  • Të shërbej klientët e banesave
  • Të përcjell proceset e punës

Si te aplikoni? 

Aplikoni duke derguar CV ne email adresen: shkelzen@gezimi.biz
apo ne numrin e telefonit:+38345650810

Shikime 1,279
Kategoria Ndërtimtari & Patundshmëri
Skadon 23/07/22 (24 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management