Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Account Executive/ Call Agent (20)

Zitadelle
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Zitadelle Prishtinë sh.p.k. është një kompani re, qe eshte duke u rritur me shpejtësi.

Aktualisht kemi shapllur 20 vende te lira të punës për poziten:

 • Account Executive/ Call Agent

Cka kerkojme nga ju:

 • Gjuha gjermane
 • Provoj të punës në in-apo outbound
 • Punëtor të motivuar dhe të përkushtuar
 • Teamplayer
 • Humor të mirë

Cka ofrojm ne:

 • Mjedis të sigurt të punës
 • Pagë mbi mesatare në treg
 • Nje zyrë të shkëqyer në qendër të Prishtinës
 • Sigurime shëndetësore
 • Bonuse
 • High end equipment
 • Mundësi të madhe për avancim dhe zhvillim në punë

Ne pranojme aplikime deri me daten 29.06.2020 ne emailin k.rexhepi@unilegion.eu ose 045-452-623, 043-557-551.

Shikime 9,615
Kategoria Telekomunikim
Skadon 23/07/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management