Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Kamarier

Restaurant Ramazzotti
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restaurant Ramazzotti shpalle konkurs per:

Kamarier

  • Përvojë pune paraprake 
  • I përgjegjshëm, komunikues dhe bashkëpunues.

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit: 045 151 414

 

Shikime 1,157
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 22/07/22 (23 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management