Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamarier/e (2)

AMARO Restaurant
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restaurant Amaro në Prishtinë, Ulpianë (lokalet e Lesnës përballë Fakultetit Filozofik) është në kërkim për dy kamarierë apo kamariere.

Kamarier/e (2):

  • I përgjegjshëm, komunikues dhe bashkëpunues

  • Përvoja e mëparshme nuk ështe e obliguar.

Të interesuarit të kontaktojnë në këtë numër: 049 873 333

Shikime 1,524
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 22/07/22 (23 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management