Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamarier/e, Mirëmbajtës/e, Enëlarës/e

Venus Hotel
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pozita : Kamarier/e

 • Njohja e gjuhës angleze obligative.
 • Të ketë aftësi te shkelqyera komunikuese.
 • I/e motivuar për punë.
 • Përvojë pune adekuate

Pozita : Mirëmbajtës/e

 • Të ketë aftësi të mira organizative
 • Të jetë energjik/e dhe i/e motivuar
 • Të ketë aftësi të punës në ekip
 • Përvojë adekuate pune ( e preferusehme)

Enëlarës/e

 • Të ketë aftësi të mira organizative​
 • Të jetë energjik dhe i/e motivuar​
 • Të ketë aftësi të punës në ekip​
 • Përvojë adekuate pune ( e preferueshme)

Te gjithë të interesuarit për këto pozita duhet të kontaktojnë në numrin +383 49 40 30 30  ose në email adresën hr@venushotel-ks.com

Shikime 7,410
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 21/07/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management