Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shitëse (10), Pizzaman (7) - Ulqin

Pekara Furra Evropa
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Furra Evropa, Ulqin puneson:


Shitese (10x)
Pizaman (7x)

 

PUNA ESHTE SEZONALE
VENDBANIMI DHE USHQIMI SIGUROHET NGA FIRMA!
Numer kontaktues: +38267-881-288 (Viber & Whatsapp)
 

Shikime 1,448
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 21/07/22 (24 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management