Librex

Agjent/e Tregtar/e (30)

	 	 
Kompania zviceriane LIBREX, duke operuar per disa vite me radhe ne Kosove kerkon te zgjeroje stafin e saj per rajonet: Prishtine, Fush Kosove, Lipjan, Shtime, Ferizaj, Gjilan, Kaçanik, Hani Elezit
 
*Pozita: Agjentë/e tregetar (30 vende)
 
*Kushtet per aplikantë/e:
 
-Se paku shkolla e mesme e mbaruar
-Aftesi dhe shkathtesi komunikuese
-Veture personale dhe patent shofer
-Mosha e deshiruar 19-45 vjet
 
-Perparesi punesimi per aplikuesit ne çifte
 
*Per kandidatet e pranuar: 
 
-Pagesa sipash marreveshjes dhe bonuse te tjera shtese, trajnime falas brenda dhe jashte Kosoves.
 
Kandidatet duhet t’i dergojne CV-te, e tyre ne email adresen; Librexveton@gmail.com
Info:+38345216019 nga ora 10:00-17:00
Konkursi mbetet i hapur deri me 31.04.2019
 
 
 
Shikime 10142
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC