Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Shofer (6), Punëtorë në Autolarje (5), Call Center (2)

iTAXI
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

iTaxi eshte ne kërkim te:

Call Center (Bazist/e) (2)

Shofer me kategori B (6)

Punëtore në Autolarje (5)

  • Inkurajohen të konkurojnë Studentët për punë
  • Punohet dhe ditët e vikendit me orar fleksibil

Të gjithe te interesuarit mund te lajmerohen ne kete numer: +383/49-959-989

Shikime 1,914
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 14/07/22 (17 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management