Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Vende të lira pune (orar të plotë dhe gjysmë orari)

Fast Food 004
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Fast Food & Pizzeria 004 shpall konkurs për 6 vende të lira pune, me orar të plotë dhe gjysëm orari.

Kërkohen: 

Kamarier/e (2),

 Picaman/e  ,

Kuzhinier/e ose Skarist/e,

Enë Larëse 
(me orar të plotë pune)

Ndihmës kamarier (2) gjysëm orari (4 orë) .

Paga mbi mesataren e tregut, dita e diel pushim, pushim veror dhe dimëror nga 6 ditë pune.

Të gjithë të interesuarit të lajmërohen cdo ditë pune nga ora 10;00 - 16;00  në numrin e telefonit: 049 45 56 56 ose 049 600 766 ose ne facebook Fast Food 004 (https://www.facebook.com/FF004/)

 

Shikime 3,627
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 13/07/22 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management